Osoby prywatne

Robert Łysiak

Koszalin (Polska)

Robert od samego początku towarzyszy powstawaniu Fundacji i przy jej pierwszych krokach: wspiera, doradza, motywuje, inspiruje; dzięki dobrej znajomości z komputerem i Internetem załatwia domeny, zakłada skrzynki e-mailowe, tworzy kartotekę naszych podopiecznych.

Marta Buholc

Koszalin (Polska)

Studentka Instytutu Wzornictwa politechniki Koszalińskiej, specjalność: komunikacja wizualna. Fundacja zawdzięcza Marcie swoje logo, wzór papieru firmowego oraz opracowanie graficzne folderu. Współpraca z Fundacją zainspirowała ją do napisania swojej pracy dyplomowej pt.

Adam Umer

Koszalin (Polska)

Tłumacz - język angielski

Zofia Targańska

Norymberga (Niemcy)

Członek Towarzystwa Niemiecko-Polskiego we Frankonii. Pani Zofia pomaga w nawiązywaniu kontaktów z Polonią w Niemczech i przedstawicielami samorządowych władz Frankonii – ostatnio z radną Rady Miasta Norymbergii.

Hanna Mojsiuk

Koszalin (Polska)

Psycholog (numerolog),prawnik. Ciocia Hania wspiera fundacje i rodziny chorych dzieci fachowym doradztwem. Zawsze z uśmiechem na twarzy, wyciąga reke do potrzebujących.

Kamil Jurkowski (pomagał nam do 31.12.2012r.)

Koszalin (Polska)

Fotograf (wie co to znaczy kiedy dostaje się wyrok ”nie będziesz chodzić” a dzisiaj biega z ciężką torbą na ramieniu udowadniając, że niemożliwe jest możliwe.

Alicja Magda Omiljanowicz

Dziennikarka, podrózniczka, cudowny człowiek, zawsze z piórem gotowym do opisania historii, które dają światełko wiary i optymizmu.

Ewa Tęczowska

Pedagog, terapeuta - wspaniała koleżanka z naukowym dorobkiem. Delfiny w terapii to jej pasja ale też wiele lat doświadczeń - delfin jako przyjaciel w terapii (dla jednych w wodzie na Ukrainie a dla innych w cudownych bajkach dla dzieci), królowa relaksacji i wiedzy o tym jak pozytywnie myśleć. Wspiera fundacje wspaniałymi pomysłami i doradztwem.

Iwona Buczyńska

Przedstawiciel fundacji na kraje skandynawskie i wielki przyjaciel od samego początku. Jedno z największych serc fundacji, wspiera doradztwem i pomysłami, szuka kontaktów i podtrzymuje w nas światełko wiary,ze znajdziemy pieniadze na wymarzoną klinikę.